Privātuma un sīkfailu politika


Mājaslapa www.vital-houses.com paredz sīkdatņu (cookies) lietošanu. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek saglabātas lietotāja datora atmiņā vai citās ierīcēs (planšete, mobilais tālrunis) vietnes apmeklēšanas laikā. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai vietne spētu nodrošināt labāku lietojamību, atceroties izvēlētos iestatījumus nākamajās apmeklējuma reizēs. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personīgi identificētu. Lietotājiem, kuri savā interneta pārlūkā ir izslēguši sīkdatņu funkciju, nebūs pieejamas personalizētās funkcijas, kuras tiek sniegtas ērtākai portāla lietošanai.

Vietnē www.vital-houses.com tiek izmantotas šādas izsekošanas un vietnes sīkdatnes:

_ga – Fiksē apmeklētības statistiku (Google analytics izsekošanas sīkdatne, derīguma termiņš – 2 gadi)
_gid – Nosaka vietnes unikālos lietotājus (Google analytics izsekošanas sīkdatne, derīguma termiņš – 2 gadi)
Pll_language – Nosaka mājaslapas apmeklētāja valodas kodu (vietnes sīkdatne, derīguma termiņš – 1 gads)
viewed_cookie_policy – Nosaka, vai mājaslapas apmeklētājs ir aplūkojis informāciju par sīkdatņu politiku (vietnes sīkdatne, derīguma termiņš – 1 gads)

Apmeklējot vietni www.vital-houses.com, tiek attēlots logs ar ziņojumu par sīkdatņu izmantošanu. Ziņojuma logā nospiežot “PIEKRĪTU”, lietotājs piekrīt sīkdatņu apstrādei, kā arī apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanu. Sīkdatņu izmantošana var tikt kontrolēta, uzstādot atbilstošus iestatījumus pārlūkprogrammā, kas bloķē sīkdatņu saglabāšanu ierīcē.