Energoefektīvas mājas

Meklējat kvalitatīvu un izdevīgu energoefektīvas mājas risinājumu? Izvēloties iecerētajam mājas projektam piemērotāko risinājumu, svarīgi atcerēties, ka mājas energoefektivitāte nedrīkst negatīvi ietekmēt dzīves apstākļus iekštelpās, ko bieži vien var saistīt ar veselībai kaitīgu būvmateriālu izmantošanu. Koka māju lielākās priekšrocības ir ne tikai veselībai draudzīgi būvmateriāli un izdevīgas būvniecības izmaksas, bet arī zemas ekspluatācijas izmaksas un augsta energoefektivitāte – tajā skaitā arī zemas apkures izmaksas.

VitalHouses Energoefektīvas mājas

VitalHouses koka mājas tiek celtas no līmētām priedes un Sibīrijas lapegles brusām, kuras nodrošina ne tikai vislabākos energoefektivitātes rādītājus, bet arī rada veselīgu un mājīgu dzīvojamo telpu, ko sekmē kokmateriālu izmantošana iekštelpu apdarei. Koka māju energoefektivitāti veido, pirmkārt, koksne kā energoefektīvs būvniecības materiāls (termoizolācijas spēja, siltuma caurlaidība) un pareiza koksnes apstrāde. Otrkārt, koka māju augstā energoefektivitāte tiek panākta ar pārdomātiem māju projektiem, kvalitatīvu būvniecību un piemērotiem siltumizolācijas materiāliem. VitalHouses piedāvā gan ekonomiskas, gan ekskluzīvas energoefektīvas koka mājas. Koka mājas no līmētas priedes brusām nodrošinās zemākas celtniecības izmaksas, savukārt privātmājas no Sibīrijas lapegles būs ilglaicīgas ēkas ar zemākām ekspluatācijas izmaksām.

Lai uzzinātu vairāk par VitalHouses energoefektīvajām koka mājām, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@vital-houses.com

Pēc pasūtījuma VitalHouses izstrādā arī individuālus pasīvās mājas projektus. Sibīrijas lapegle ir piemērots izejmateriāls pasīvo māju projektu īstenošanai lapegles koksnes īpašību dēļ, kas ir ne tikai izturīga pret pūšanu un zilēšanu, bet arī izturības rādītājos pielīdzināma ozola koksnei. Pasīvās mājas, kuras celtas no Sibīrijas lapegles vai priedes koksnes, atbilst visiem nulles enerģijas patēriņa pasīvo māju pamatprincipiem. Turklāt Sibīrijas lapegles ēku mūža ilgums mērāms vairāku desmitu gadu garumā!

Lai uzzinātu vairāk par pasīvo māju projektu realizācijas iespējām, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@vital-houses.com

Energoefektīvu koka māju priekšrocības

  • Koks savu krāsu nemaina neatkarīgi no mājas vecuma

  • Veselībai un apkārtējai videi draudzīgs

  • Ugunsdrošs

  • Aizsardzība pret pelējumu un insektiem

  • Zemāka siltuma vadītspēja