Koka mājas

VitalHouses koka mājas ikona priede.

Koka mājas ir gadsimtiem pārbaudīta vērtība, kas mūsdienās atgūst popularitāti, pateicoties to kvalitātei, neierobežotajām dizaina iespējām un ekoloģiski tīrajiem materiāliem. Koka māju būvniecībā VitalHouses izmanto līmētas priedes un Sibīrijas lapegles brusas. Apvienojot labākās koksnes īpašības un līmētas brusas kvalitātes, VitalHouses ražo kvalitatīvas, drošas un energoefektīvas koka mājas, pirtis un dārza mājas, kuras kalpos vairākām paaudzēm.

 

 

Koka mājas no līmētas brusas

VitalHouses piedāvā ekskluzīvu Sibīrijas lapegles līmētas koksnes privātmāju un ekonomisku līmētas priedes koksnes koka māju būvniecību. Mājas no līmētas priedes koksnes to īpašniekiem sniedz visas labākās koka mājas priekšrocības par izdevīgām būvniecības un ekspluatācijas izmaksām. Savukārt koka mājas no Sibīrijas lapegles ir ekskluzīvas un ilgmūžīgas koka ēkas, kuras saglabās labākas koksnes īpašības paaudzēm ilgi. Visas VitalHouses ražotās koka mājas ir energoefektīvas, kā arī apkārtējai videi un mājas iemītnieku veselībai draudzīgas ēkas. Līmētas koksnes izmantošana koka māju ražošanā sniedz iespējas īstenot visdažādākos koka māju projektus – gan kompaktas un funkcionālas dzīvojamās mājas, vasarnīcas un pirtis ar mazu kopējo platību, gan plašas privātmājas vai divstāvu ēkas un guļbūves, kā arī citas koka konstrukcijas.

Lai uzzinātu vairāk par koka māju būvniecību un izmaksām, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@vital-houses.com

Līmēta brusa ir tehnoloģisks zāģmateriāls ar uzlabotiem ekspluatācijas parametriem, ko veido savstarpēji salīmēti lameļu slāņi. Līmētu brusu ražošanā VitalHouses izmanto pēc iespējas garākas lameles, lai nezaudētu koka dabīgo struktūru. Līmētas brusas ražošanā visbiežāk izmanto skujkoku koksni – priežu, egļu un ciedru - taču līmētas brusas var izgatavot arī no lapukoku koksnes. Koksnes ekspluatācijas parametru uzlabošanai, VitalHouses tiek ražotas kombinētas līmētas brusas, kurās arējā lamele ir izgatavota no lapu koka koksnes, bet iekšējās lameles - no priedes.

Kāpēc izvēlēties līmētas brusas mājas celtniecībai?

 • Estētika - līmētas brusas koksnes vizuālās īpašības.
 • Veselīgs iekštelpu klimats - līmētu brusu koka mājas veido patīkamu un veselīgu mikroklimatu.
 • Videi draudzīgi materiāli - līme, kas izmatota lameļu slāņu līmēšanai, atbilst Eiropas Savienības drošības prasībām.
 • Augsta izturība pret plaisāšanu un deformāciju - lameļu žāvēšana un līme, kas izmantota to slāņu līmēšanā, sniedz augstāku ģeometrisko izmēru stabilitāti, līmētām brusām nevērpjoties, neplaisājot un nedeformējoties.
 • Augsti termoizolācijas un izturības rādītāji - minimāla nosēšanās (0,4-1,5% visā mājas ekspluatācijas periodā).
 • Individuālu projektu realizācija - līmētas brusas ļauj veidot sarežģītas un liektas formas, celt garas sienas bez starpsienām un brusas saaudzēšanas, kā arī sniedz iespēju apvienot dažādu biezumu sienas.
 • Viegla un ātra montāža - koka mājas celtniecība no līmētās brusas var tikt veikta gandrīz jebkādos laika apstākļos, kas sekmē ātru un finansiāli izdevīgu celtniecības projektu realizāciju.

 • Lai uzzinātu vairāk par koka māju būvniecību no līmētām brusām, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@vital-houses.com

  Koka māju priekšrocības

  • Individuāli risinājumi un ātra celtniecība

  • Veselīgs iekštelpu klimats

  • Ugunsdrošs

  • Aizsardzība pret pelējumu un insektiem

  • Zemāka siltuma vadītspēja